امروز : سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
پیام ریاست

بسم الله الرحمن الرحیم

سلامت به معنای رفاه کامل جسمی، روانی و اجتماعی است. تامین سلامت و ارتقای آن و همچنین حفظ جان انسانها از بالاترین ارزشهای الهی است، خدمات سلامت به عنوان کالایی عمومی از طرف دولت ها حمایت و ضمانت می شود و تامین آن جزء وظایف حاکمیت است. ارایه خدمات سلامت به علت دگرگونی سیمای سلامت و توسعه علوم و فناوری های جدید روز به روز پیچیده تر و گرانتر می شود. در سایه تلاش های گسترده بخش بهداشت و درمان، ارتقای سطح سلامت و افزایش شاخص های توسعه انسانی در دو دهه اخیر در کشور چشمگیر بوده است. اما با توجه به تغییرات ایجاد شده در انسان، محیط او و تقاضاهایش، نیازها و مشکلات جدید پدید آمده که مستلزم اندیشیدن تدابیر نوینی است تا بتوان علاوه بر نگهداشت سطح کنونی، شاخص های سلامت را به درجه ای از اهداف فوق ارتقا دهیم. بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بیمارستانی آموزشی و درمانی است که شروع و فعالیت خود را با 96 تخت بیمارستانی در سال 1379 هجری شمسی آغاز نموده است. در حال حاضردارای 132 تخت مصوب و 198 تخت فعال وتعدادکل تخت ها 263 می باشد. ‌رشته های فوق تخصصی و تخصصی موجود در این بیمارستان عبارتند از:

جراحی پلاستیک وترمیمی، لاپاراسکوپی زنان، جراحی عمومی، آنژیوگرافی بالن،  جراحی گوش و حلق وبینی، جراحی قلب باز، فک و صورت ،یورولوژی ،جراحی چشم

در حال حاضر، بیمارستان امام سجاد(ع) با مساحتی حدود17000 متر مربع، 17 بخش بستری و 9 پاراکلنیکی تخصصی و فوق تخصصی و در حدود 708 نفر پرسنل متبحرو کارآزموده و با توجه به رعایت استانداردهای ملی، رضایت بخش ترین خدمات بهداشتی و درمانی را به بیماران نیازمندی که از اقصی نقاط استان مراجعه می نمایند، ارائه می دهد.

بیمارستان امام سجاد (ع)  مفتخر است بعنوان مرکزآموزشی استان با بهره مندی از اساتید مجرب وتوانا وکارکنان ماهر و ورزیده گامی موثر در ارائه خدمات تشخیصی، درمانی ومراقبتی به بیماران نیازمند منطقه و ارائه آموزش نوین به دانشجویان درسطوح مختلف کارشناسی تا دکترای تخصصی دررشته های کودکان وداخلی وزنان برمی دارد ودرسرلوحه فعالیتهای خود صداقت، اعتماد، شفاف سازی واطلاع رسانی را بیش از پیش مدنظرداشته ودراین راه از ایزد منان لطف بیکران واز کلیه اعضاء محترم هیظات علمی وکارکنان محترم تقاضای مشارکت همه جانبه داردو خداوند بزرگ را شاکریم که هر روز شاهد رشد وبالندگی بیش از بیش ایران عزیز در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و اقتصادی هستیم. واز درگاه خداوند متعال تحقق آرمانهای بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را با تاُسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر جدی گرفتن تحقیق علمی و حرکت مصمم و برنامه ریزی شده در جهت ارتقای علمی کشور بدون اتلاف وقت را در راستای سازندگی ایران اسلامی مسئلت داریم.

جهان یادگار است وما رفتنی                                     به گیتی نماند به جزء مردمی

بکوشید تا رنج ها کم کنید                                         دل غمگنان شادوبی غم کنید