امروز : چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
اخبار > عیادت رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج از مادر مرحوم حامد امیری جانباخته سانحه سقوط هوایی


عیادت رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج از مادر مرحوم حامد امیری جانباخته سانحه سقوط هوایی

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج از مادر مرحوم حامد امیری از جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج که در بخش سی سی یو بیمارستان بستری است، عیادت کرد.

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج از مادر مرحوم حامد امیری از جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج که در بخش سی سی یو بیمارستان بستری است، عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج؛ دکتر فرزاد وفایی ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با مادر مرحوم حامد امیری، جان باختن تعدادی از هموطنان را در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری را مصیبتی بزرگ عنوان و اظهار داشت: این حادثه غم انگیز آحاد مردم را متاثر و متالم ساخت، و قلب همه جریحه دار نمود.

وی افزود: در این حادثه مردم از اعماق دل و جان با خانواده های داغدار و مصیبت دیده این حادثه، ابراز همدردی کردند.

 دکتر وفایی حس نوع دوستی، عطوفت و مهربانی مردم را ناشی از ایمان، اعتقاد و باورهای مذهبی مردم دانست که هیچ گاه در بروز حوادث و بلایا همدیگر را تنها نمی گذارند.

وی ادامه داد: مرحوم مهندس حامد امیری از کارشناسان زبده، کاردان و با تجربه شرکت آمیکو یسنا پارس بودند که همواره ما از وجود وی در رفع نواقص و معایب تجهیزات پزشکی بهره مند می شدیم.

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در پایان برای جان باختگان سانحه سقوط هواپیمایی تهران - یاسوج غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان آنها صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت نمودند.

بر پایه این خبر؛ دکتر وفایی در پایان ضمن آرزوی شفای عاجل و کامل برای مادر مرحوم حامد امیری دستورات لازم پزشکی را ارائه نمود.5

١٨٨٩٣

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج