امروز : دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
اخبار > نشست سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) با شهردار یاسوج+ عکس


نشست سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) با شهردار یاسوج+ عکس

سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج، گفت: حدود دو برابر ظرفیت بیمارستان، خدمات درمانی در این مرکز ارائه می شود و با توجه به افزایش ظرفیت بیمارستان حجم کار بیشتر شده است.

سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج، گفت: حدود دو برابر ظرفیت بیمارستان، خدمات درمانی در این مرکز ارائه می شود و با توجه به افزایش ظرفیت بیمارستان حجم کار بیشتر شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج، دکتر سجاد حسن زاده در نشست با شهردار یاسوج، تصریح کرد: این بیمارستان با 256 تخت، 17 بخش درمانی و 4 بخش پاراکلینیکی به بیماران خدمات درمانی لازم را ارائه می نماید.

وی اظهار داشت: دو بخش درمانی در این بیمارستان، دو بخش منحصر به فرد در استان هستند که شامل بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی و بخش جراحی زنان و زایمان است.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که در بخش آنژیوگرافی وجود دارد، روند کار در این بخش را متوقف نموده است که طی جلسه ای با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مقرر شد که بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی از طریق برون سپاری، مشکلات و نواقص را برطرف و فعالیت خود را شروع نماید.

دکتر حسن زاده اذعان داشت: قبلا با توجه به کمبود منابع انسانی (پزشک متخصص) و عدم وجود تجهیزات پزشکی لازم بعضی از بیماران به استان های همجوار اعزام می شدند که با پیگیری و تلاش مسئولین دانشگاه در جذب منابع انسانی متخصص و تهیه، نصب و راه اندازی تجهیزات پزشکی اعزام بیماران به حداقل رسیده است.

سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج طرح تحول سلامت را یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید دانست و افزود: مراکز درمانی و بیمارستان ها، تجهیزات پزشکی و منابع مالی خود را تامین می کنند که به علت عدم پرداخت به موقع مطالبات بیمارستان از طرف بیمه ها، در تامین هزینه ها و پرداخت مطالبات با مشکل جدی مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات بیمارستان نبود راه ارتباطی مناسب است که در اواخر فصل بهار و در فصل تابستان این مسیر پر ترافیک است و در اکثر مواقع در اعزام بیمار به این بیمارستان با مشکل جدی مواجه می شویم.

دکتر حسن زاده گفت: مشکل جاده ارتباطی بیمارستان با افتتاح پل سوم بشار حل خواهد شد و تا حدودی از این ترافیک کاسته می شود.

سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج در ادامه افزود: فضای سبز بیمارستان نیاز به بازسازی دارد که با توجه به کمبود اعتبارات لازم در این بیمارستان، تعامل و همکاری شهرداری در ایجاد فضای سبز برای استفاده در این بیمارستان قابل تقدیر خواهد بود.

وی وضعیت روشنایی بیمارستان را نامناسب دانست و مورد توجه داشتن آنرا جهت آرامش و امنیت بیشتر لازم عنوان کرد.

دکتر حسن زاده بیان کرد: پارکینگ بیمارستان جهت استفاده پرسنل و همراهان بیماران نیاز به زیرسازی و آسفالت دارد که همکاری شهرداری یاسوج در راه اندازی آن ضروری به نظر می رسد.

وی در پایان ضمن تقدیر از حضور شهردار یاسوج و معاونین آن در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج خاطر نشان کرد: این بیمارستان آماده همکاری و تعامل هر چه بیشتر با شهرداری در زمینه های لازم خواهد بود.

شهردار یاسوج نیز در ادامه ضمن تسلیت شهادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت: عمل به دستورات دین مبین اسلام و پیروی و عمل به توصیه های ائمه اطهار همواره راهگشای ما خواهد بود.

دکتر نستهن مقدم تصریح کرد: بیمارستان ها و مراکز درمانی با توجه به نوع خدمت آنها که مداوای درد بیماران است از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

 وی عملکرد مراکز درمانی را قابل تفدیر دانست و یادآور شد: امید است بتوانیم جهت ارائه خدمات مطلوب و شایسته معایب و نواقص را شناسایی و مرتفع سازیم.

دکتر مقدم در پایان آمادگی شهرداری یاسوج را جهت تعامل و همکاری با بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج جهت رفع معایب و نواقص اعلام نمود.5-142

 

٢٠٥٣٧

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج