امروز : دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
اخبار > کمیته های بیمارستانی بازوهای مشورتی و تصمیم گیری هستند/انجام وظیفه حداقل 20 کمیته وزارتی و 10 کمیته درون سازمانی در بیمارستان


کمیته های بیمارستانی بازوهای مشورتی و تصمیم گیری هستند/انجام وظیفه حداقل 20 کمیته وزارتی و 10 کمیته درون سازمانی در بیمارستان

دبیر کمیته های بیمارستانی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج، گفت: کمیته های بیمارستانی بازوهای مشورتی و تصمیم گیری رئیس و مدیر بیمارستان هستند که در این بیمارستان فعالیت مستمر دارند و به عنوان اتاق فکر محسوب می شوند.

دبیر کمیته های بیمارستانی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج گفت: کمیته های بیمارستانی بازوهای مشورتی و تصمیم گیری رئیس و مدیر بیمارستان هستند که در این بیمارستان فعالیت مستمر دارند و به عنوان اتاق فکر محسوب می شوند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج؛ زهره وحیدیان افزود: کمیته های بیمارستانی محور هدایت بیمارستان، برنامه ریزی، سازماندهی و هماهنگی فعالیت های نقشی اساسی و بنیادی دارند و ایجاد زمینه جهت مشارکت فعال پرسنل از طریق این کمیته ها محقق می شود.

وی تصریح کرد: در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج حداقل 20 کمیته وزارتی و 10 کمیته درون سازمانی به صلاحدید رئیس بیمارستان انجام وظیفه می نماید.

دبیر کمیته های بیمارستانی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج اظهار داشت: کمیته های بیمارستانی به صورت ماهیانه در دفتر رئیس بیمارستان و با حضور اعضاء هر کمیته برگزار می شود که به بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات و موانع مربوط به هر کمیته می پردازند که بعد از بحث و بررسی، جهت تسریع در روند خدمات درمانی، تصمیمات نهایی به صورت مصوبه جهت اجرا به واحدها و بخش های مربوطه ارسال می شود.

وحیدیان اذعان داشت: تلاش مستمر در جهت افزایش کیفیت و بهبود عملکرد بیمارستان و رضایت گیرندگان خدمت در اولویت کاری این کمیته ها قرار دارد و پیگیری روند ارتقاء کیفیت خدمات بیمارستانی و ارزشیابی منظم درونی بیمارستان از وظایف اصلی این کمیته ها محسوب می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تبادل نظر و استفاده از نظرات کارشناسی متخصصین در پیشبرد امور از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است.5

 

٢٠٥٥٠

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج