امروز : دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
اخبار > کمیته دارو درمان و تجهیزات پزشکی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج برگزار شد+عکس


کمیته دارو درمان و تجهیزات پزشکی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج برگزار شد+عکس

سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج گفت: کمیته دارو درمان و تجهیزات پزشکی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج با حضور اعضاء این کمیته برگزار شد.

سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج گفت: کمیته دارو درمان و تجهیزات پزشکی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج با حضور اعضاء این کمیته برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر سجاد حسن زاده اظهار داشت: این کمیته به منظور تضمین خدمات درمانی در مجموعه بیمارستان کنترل کیفیت و کمیت داروها، تجهیزات و سایر مسائل مهم و بنیادی تشکیل می شود.

وی عنوان کرد: ترویج شیوه های علمی درمان و دارو در سطح بیمارستان، نظارت به حسن اجرای روند مسائل درمانی در بیمارستان، بررسی نتایج درمان با تاکید بر عوارض مرگ و میر، همکاری با سایر کمیته ها، ایجاد هماهنگی و شرایط مطلوب در همکاری های متقابل بین پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمانی بیمارستان و ارائه راه حل مناسب، نظارت بر نحوه مصرف داروهای مخدر در بیمارستان از اهداف این کمیته است.

حسن زاده ابراز کرد: پیش بینی و نظارت بر نحوه تامین تجهیزات پزشکی مصرفی، نظارت بر نحوه استفاده از وسایل، نگهداری و تعمیر تجهیزات پزشکی، آموزش نحوه کاریرد و استفاده صحیح و ایمن و تگهداری تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، نظارت بر نحوه تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی غیر مصرفی بیماران از دیگر وظایف این کمیته است.1

انتهای پیام/

 

٢١٩٠٥

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج