امروز : دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
اخبار > پیگیر راه اندازی بخش جراحی قلب بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج هستیم


پیگیر راه اندازی بخش جراحی قلب بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج هستیم

سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج گفت: پیگیر راه اندازی بخش جراحی قلب این بیمارستان هستیم و در این زمنیه از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود.

سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج گفت: پیگیر راه اندازی بخش جراحی قلب این بیمارستان هستیم و در این زمنیه از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج، دکتر سجادحسن زاده در نشست بررسی و تسریع در روند راه اندازی بخش جراحی قلب بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج اظهار داشت: نبود بخش جراحی قلب با توجه به اهمیت و نیاز شدید بیماران در استان ملموس است.

وی عنوان کرد: با وجود تلاش‌های صورت گرفته برای ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی در استان ولی تنها استانی هستیم که بخش جراحی قلب در آن غیر فعال بوده و بیماران برای درمان به استان‌های همجوار مراجعه می‌کنند.

حسن زاده تصریح کرد: با توجه به مسافت و اعزام بیماران به مراکز درمانی استانهای همجوار، بیماران هزینه های درمانی زیادی را متحمل می شوند لذا تسریع در راه اندازی بخش جراحی قلب ضروری و اقدامی اساسی و حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: با توجه به آمادگی پزشکان متخصص جهت همکاری با بخش جراحی قلب و درمان بیماران لازم است هرچه سریعتر منابع و تجهیزات پزشکی لازم تهیه و در بخش نصب شود.

سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) ابراز داشت: تعامل با بیمه، تامین کادر درمانی مورد نیاز، آموزش و فراگیری مهارت‌های لازم کادر درمانی بخش از مواردی بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.1

انتهای پیام/

٢١٩٢٦

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج