امروز : جمعه ٢٤ مرداد ١٣٩٩
اخبار > نشست مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان با سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان با سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج برگزار شد.

نشست مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان با سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان ضمن تشکر از زحمات سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) و قدردانی از زحمات پرسنل خدوم این مرکز در شرایط حساس کنونی کووید19 که خدمات ارزنده و مطلوبی را ارائه نمودند و خطرات آن را به جان خریدند تقدیر و تشکر نمود.

سرهنگ صالحی اظهار داشت: یکی از مسائلی که دین اسلام به آن اهمیت فراوان داده است خدمت به مردم خصوصا خدمت به مومنان و صالحان است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان ابراز داشت: از مجموعه تعالیم اسلامی استنباط می شود که بعد از واجبات برترین وسیله برای تقرب به خداوند متعال خدمت به مردم می باشد.

در ادامه سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی اذعان داشت: در ابتدا از سبز پوشان سپاه پاسداران در خصوص همدلی، تعامل و همفکری در راستای ارائه خدماتی از قبیل ضدعفونی نمودن فضای بیمارستان در چند مرحله تقدیر و تشکر می شود.

دکتر گردآفرین نیکبخت تصریح کرد: بارزترین جنبه عبادت خدمت به مردم و برآوردن نیازهای آنان است.

وی ابراز داشت: تعامل و همکاری زمینه ساز پیشرفت و ترقی می باشد و ما باید کاری کنیم که جامعه ما از وابستگی به وارستگی برسد.

در پایان به پاس قدردانی از تعامل و همکاری بیمارستان امام سجاد(ع) با سپاه فتح استان از زحمات و خدمات دکترگردآفرین نیکبخت سرپرست بیمارستان و آقای هادی حسین پور مسئول تجهیزات پزشکی این مرکز با اهدا لوح سپاس از طرف فرمانده سپاه فتح استان تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

 


١١:٤٤ - دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٣٢١    /    تعداد نمایش : ٢٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج