امروز : جمعه ٢٤ مرداد ١٣٩٩
اخبار > معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمدباهمراهی هیئت همراه سرزده از بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بازدید نمود.


  چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمدباهمراهی هیئت همراه سرزده از بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بازدید نمود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با همراهی هیئت همراه سرزده از بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بازدید نمودند. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد  ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی مدیریت و مجموعه کارکنان بیمارستان امام سجاد(ع)،با توجه به اهمیت و ارزش خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: یکی از مهم ترین آموزه های قرآن و اهل بیت علیهم السلام، خدمت به مردم و تلاش در رفع نیازهای جامعه است. آذر صفایی نیا ابراز داشت: از دیدگاه مکتب حیات بخش اسلام، خدمت گزاری به افراد جامعه حد و مرزی ندارد و ما همه وظیفه داریم جهت رفع نیازمندیهای جامعه گام برداشته و زمینه آسایش و رفاه مردم را فراهم نماییم. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد  تلاش وکوشش در راستای ارائه خدمات درمانی به مردم را امری حیاتی و مهم دانست و افزود: در شرایط حساس کنونی که جهان درگیر بیماری کووید19 می باشد کادر درمانی  با فشار طاقت فرسا  و پذیرش خطرات جانی تمام وقت در خدمت بیماران هستند که جا دارد از زحمات و خدمات آنها تقدیر و قدردانی شود. در ادامه سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع)یاسوج ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی یه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و هیئت همراه خدمت بی منت به مردم را عبادت برشمرد و افزود: بیمارستان امام سجاد(ع) در راستای افزایش بهره وری ، ارتقاء و بهبود مستمر کیفیت خدمات ارزنده درمانی و با در نظر داشتن  کرامت انسانی همواره تلاش می کند و کارکنان این مرکز با همدلی، همفکری و تعهد، وظیفه شناسی و اخلاق مداری جهت پیشبرد امور به نحو شایسته و مطلوب گام بر می دارند. دکتر گردآفرین نیکبخت تصریح کرد: ما با شناسایی و رفع موانع و معضلات موجود و ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات و با حفظ کرامت انسانی و افزایش رضایتمندی آنها همواره تلاش نموده  که ایثار و فداکاری مجموعه کادر درمانی و پشتیبانی را میتوان در درمان بیماران کرونایی ملاحظه نمود.دکتر گردآفرین نیکبخت متخصص بیماریهای عفونی و سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) با توجه به افزایش شیوع بیماری کووید19 ، رعایت دستورالعملهای بهداشتی مانند شستن مکرر دستها ، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به منظور پیشگیری از افزایش شیوع این بیماری توسط مردم را خواستارشد. در پایان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به همراه هیئت همراه ضمن بازدید از بخشهای مختلف این بیمارستان ، دقت و توجه کافی، رعایت دستورالعملهای بهداشتی و نظارت دقیق و صحیح بر روند در ارائه خدمات درمانی را در شرایط حساس کنونی خواستار شد و در جریان وضعیت، تجهیزات و منابع، مشکلات و معضلات موجود قرار گرفت و تلاش در جهت رفع موانع موجود در راستای ارتقاء و افزایش بهره وری را خواستار شدند.


٠٩:٢٧ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٣٨٨    /    تعداد نمایش : ٢١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج